Menu
Your Cart

Feris Güneş Kremi

Feris Güneş Kremi
New
Feris Güneş Kremi
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Her mevsimde kullanılması gereken güneş kremi erken yaşlanmayı ve cilt kanserini önler.Sadece güneş ışınları değil bütün UVA-UVB ışınları zararlı etkenlerinden tam bir koruma sağlar.Kışın oluşan soğuk vurgunu yanıklarını da önleyip içeriğindeki bol vitamin desteğiyle bakım yapar. Suya yüksek dozda dayanıklı olması yanında nem dengeside korur.Cilt üzerinde yağlanma ve pullanma yapmaz.Leke ve çillerin koyuluğunu alır.Cilt rengini düzenlemeye yardımcı olur.Cilt bakımı ve lazer epilasyon sonrası yüksek koruma sağlar.Günlük kullanım için uygun olup dört saatte bir yenilenmelidir.

NOT:Salonlarda kullanım için 500 ml lik kabin boyudur

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0057
1.050,00TL
Vergiler Hariç: 1.050,00TL