Menu
Your Cart
Full Control At
Any Resolution
Shop Now Learn More
Fullscreen Videos
in Your Sliders
Shop Now Shop Now
Most Advanced
Mobile Features
Shop Now Shop Now
Free shipping on any order above $200.
Gümüş suyu krem bilinçli yaralandırma sistemi ile yapılan (dermapen,dermaroler,v.b.)gümüş suyu serum cilt bakımı sonrasında melanin pigmentinin düzenl..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Vucudun 1/3 ünü oluşturan proteinin bir çeşidi olan kolojen cilt yapısı,bağ doku,kas,kemik ve tendonda bulunan temel proteinlerden bir tanesidir.28 çe..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Latince adı Hirudu olan sülük, çağlardan beri bilinen şifalandırma yöntemlerinden birirdir.Sülük kanı temizlerken kendine has enzimler salgılayarak bi..
1.000,00TL
Vergiler Hariç:1.000,00TL
G5 masaj cihazının vucutta rahat hareket edebilmesini sağlamak ve aynı zamanda yağ hücrelerini parçalamaya yardımcı olması için kullanılır.İçeriği iti..
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Basur olarak bilinen anüsteki toplardamarların enflama olması ve şişmesi durumunu gideren kremimiz,hassasiyet,ağrı,kaşıntı,yanma,kanama belirtilerini ..
600,00TL
Vergiler Hariç:600,00TL
Cilt bakımı uygulamalarından sonra (dr pen,iğnesiz mezoterapi..)ciltte oluşan kızarma şişlik ve tahrişleri onarma ve yenileme için uygundur.Günlük kul..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
-Collagen bağ doku flakon ile yapılan cilt bakımı uygulamalarından sonra cilt üzerinde oluşan kızarma şişlik ve tajrişleri onarma ve yenileme için uyg..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Güneşten gelen zararlı ışınlerın ciltte kalıcı hasarlara yol açmaması için düzenli olarak güneş kremi kullanılması gerekir.Hatta güneş olmayan havalar..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Bilinçli yaralandırma sistemi ile (dermapen,dermaroler v.b.)ile uygulanan Hiridu medicinalis DNA cilt bakımından sonra uygulanan ve Hiridu medicinalis..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Bu nedenle cilt çok daha sıkı,dolgun,canlı,sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme bürünür.Güneş ışınları hasarını önler ve giderir.Alkol,sigara ve dış fakt..
2.150,00TL
Vergiler Hariç:2.150,00TL
Bazal hücreleri aktive eden altın yenilenme hızını arttırır.Güneşte çok kalma melanin üretimini arttırır ve leke oluşabilir.Altın bu pigmentin üretimi..
1.150,00TL
Vergiler Hariç:1.150,00TL
Kadınların cildine faydalı olup erkek cildinde etkili olmamasının sebebinin bilinmesiyle birlikte,sıvı hale getirilmiş altının içeriğine eklenen diğer..
2.650,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Cildin nemliliğini ve parlaklığını yerine getirir.UV ışınlarını önlemese de zararlarına karşı koruyucudur.UV ışınlarının oluşturduğu serbest oksijen r..
1.050,00TL
Vergiler Hariç:1.050,00TL
Ultraviyole ışınlarının oluşturduğu serbest oksijen radikallerini yok eder.Platin kolloidi cilt barıyerini zırh gibi koruyarak leke oluşumunu tamamen ..
2.350,00TL
Vergiler Hariç:2.350,00TL
Skualen yağından üretilen skualamin maddesi hücre onarımını maksimum hızında sağlar.Kolayca emilmesi cildin su kaybını önleyerek,cildin korunmasını ve..
2.350,00TL
Vergiler Hariç:2.350,00TL

End of Season Sale

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. 

Latest News

About Us

The best Opencart theme got better, a lot better.

Since 2013, Journal has been the best selling and most loved OpenCart theme on the market. Now at version 3, it brings many new and revolutionary features such as an advanced page builder with 30+ multi-purpose modules that can be added on any page in any grid layout configuration, as well as the best possible customizable options for any area of your store.

Journal 3 also comes with fully customizable CSS options with the added possibility of setting each option differently on any breakpoint. This breakthrough feature will greatly enhance your design skills and allow you to create pixel perfect layouts at any screen width.

The new advanced Status mechanism allow you to set up modules and menus based on device, customer login status or customer groups.

98% satisfaction rate within our more than 19,000 customers.

The new Schedule feature allows you to display any module at specific dates in the future, or to disable any module automatically at a certain time and date. Imagine the possibilities and peace of mind...designing your promotional banners or sliders, or entire product modules that only show up on specific dates and are disabled automatically whenever you don't need them anymore. 

These are just a few of the outstanding features available in the new Journal 3 framework, there are so many new options and possibilities that it will takes us a very long time to list them all.