Menu
Your Cart

Titanyum serisi Somon DNA Plus Flakon

Titanyum serisi Somon DNA Plus Flakon
Titanyum serisi Somon DNA Plus Flakon
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Bu nedenle cilt çok daha sıkı,dolgun,canlı,sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme bürünür.Güneş ışınları hasarını önler ve giderir.Alkol,sigara ve dış faktörlerden yıpranmış ciltleri zamanla kırışıklı,leke,ton eşitsizliği,sarkma,gözenek genişlemesi,sivilce,akne gibi sorunları baş gözterir.Formülü güçlendirilmiş Somon DNA tüm bu cilt bozulmalarını düzenli seanslarla giderir ve oluşumunu engeller.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0083
2.150,00TL
Vergiler Hariç: 2.150,00TL