Menu
Your Cart

TİTANYUM SERİSİ Plus V Gold Plus Serum

TİTANYUM SERİSİ Plus V Gold Plus Serum
TİTANYUM SERİSİ Plus V Gold Plus Serum
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Bazal hücreleri aktive eden altın yenilenme hızını arttırır.Güneşte çok kalma melanin üretimini arttırır ve leke oluşabilir.Altın bu pigmentin üretimini dengeleyerek cilt tonu eşitsizliğini giderir.Hücreleri,sinirleri ve damarları uyaran bu içerik kan dolaşımını hızlandırır.Güçlü bir antioksidan olması nedeni ile UV ışınlarını ve serbest radikallere karşı cilt bariyerini güçlendirip korur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0097
1.150,00TL
Vergiler Hariç: 1.150,00TL