Menu
Your Cart

Feris G5 Masaj Yağı

Feris G5 Masaj Yağı
New
Feris G5 Masaj Yağı
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

G5 masaj cihazının vucutta rahat hareket edebilmesini sağlamak ve aynı zamanda yağ hücrelerini parçalamaya yardımcı olması için kullanılır.İçeriği itibari ile G5'in faydalarını hızlandırır.Kolay emilimi ve kayganlığı sayesinde uygulama yapılan bölgedeki cilt altı bozulmalarına hızla nüfuz ederek selülitleri giderir,çatlakların onarımını sağlar.İşlem sırasında G5 masaj kremi ile birlikte kullanımı istediğimiz bütün etkilerin çok daha fazlasını verir.Genelde bir kere sürülmesi yeterli yeterli olsada da cilt kuruluğuna göre birkaç defa defa da sürülebilir.Yağ yakımını hızlandırması nedeniyle aynı bölgeye aşırı kullanılması gerekir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0076
850,00TL
Vergiler Hariç: 850,00TL