Menu
Your Cart

Feris HMDR Krem

Feris HMDR Krem
New
Feris HMDR Krem

Basur olarak bilinen anüsteki toplardamarların enflama olması ve şişmesi durumunu gideren kremimiz,hassasiyet,ağrı,kaşıntı,yanma,kanama belirtilerini kaybeder.Obezite,uzun süreli kabızlık,gebelik,hatalı beslenme ile baş gösteren bu rahatsızlığın şikayetlerini düzenli kullanımda azaltan bir kremdir.Maydonoz ve dere otu eksratı ,kapari suyu ve keçi boynuzu gibi ve buna benzer bir çok doğal bitkilerle üretilmiştir.Basur ve anal fissülerin semptomik durumunu düzeltmeye yarayan farmakolojik , immünolojik veya metabolik etkileşimlerde bulunmayan bir üründür.Kullanımı sabah akşam temiz ve kuru bölgeye uygulanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0041
600,00TL
Vergiler Hariç: 600,00TL