Menu
Your Cart

Titanyum serisi Güneş Kremi

Titanyum serisi Güneş Kremi
New
Titanyum serisi Güneş Kremi
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Güneşten gelen zararlı ışınlerın ciltte kalıcı hasarlara yol açmaması için düzenli olarak güneş kremi kullanılması gerekir.Hatta güneş olmayan havalarda  yada dışarıya çıkmasak bile zararlı UVA-UVB ışınlarından korunmak amacı ile ortalama 2-3 saat aralığı ile ince bir tabaka halinde sürülmelidir.B5 vitamin desteği ile cilt bakımında önemli rol oynar.Nem kaybını gidermek için hyronik asit içermektedir.Bu nedenle anti-aging faydasıyla cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.Birçok filtreme sistemi bulunan kremimiz özellikle mavi ışık filtresiyle koruma faktörünü kat kat arttırır.+50 SPF güneş kremimiz suya dayanıklı olmasıyla tüm cilt bakım işlemleri ve lazer uygulamalarından sonra kullanılacak en uygun kremdir.

SORUN ETKİ

-Tüm zararlı ışınlardan koruma

-Leke oluşumunu engelleme

-Güneş yanıklarını önleme

-Nemlendirme

-Anti-aging etkıi

-Cilt kanseri riskini azaltma 

DİP NOT: Sürekli güneş kremi kullananların D vitamini desteği almalarım özerilir yada 11.00-16.00 saatleri hariç 20-30 dakika krem sürmeden açık havaya çıkması D vitamini eksikliğini gidermede yardımcı olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0104
750,00TL
Vergiler Hariç: 750,00TL