Menu
Your Cart

100 ml kremler

Özellikle lazer epilasyon işlemi öncesi kullanılması kıl köklerinin daha iyi görünmesini sağlayarak sonuca çabuk ulaşılmasını sağlar.Diğer epilasyon işlemlerinden oluşan kararmaları(genital,kol altı,dirsek v.b.)normal cilt rengine döndürür.Sabah akşam temiz cilde masaj yaparak uygulanır...
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Yaşlanma karşıtı olup,öncelikle kırışıklık ve sarkmalarda ilk kullanımlarda bile gözle görülür etkiye sahiptir.Oksijen takviyesi sağlayarak akne ve sivilce oluşumununda önüne geçer.Hücre yenilenmesine yardımcı olup,kulak altı,çene altı ve göğüs dekoltesi sarkmalarını kaldırır.Yapılan cilt bakımından..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Cildin kan dolaşımını hızlandırır.Böylece yaşlılık etkileri başta olmak üzere güneş yanıkları ve lekeleri,kızarıklık,cilt beyazlaması,ciller,çatlaklar,selülit gibi sorunları giderir.İltihap kurutucu etkisiyle sivilce,siyah nokta,akne ve kalan lekeleri yok eder.Yağ ve nem dengesini koruyarak cildin a..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Deriyi zedeleyip inceltmeden yüzeyindeki ölü tabakayı tam anlamıyla temizleyerek alır.Öncelikle cildin PH seviyesini dengeleyerek yenilenme süresini hızlandırır.Gözenekleri sıkılaştırarak akne ve sivilce oluşumunu engeller.Kuru,hassas ve tahriş olmuş ciltlerde de kullanılabilir.Yoğun nemle yumuşaklı..
650,00TL
Vergiler Hariç:650,00TL
Hücre yenilemesine yardımcı olan yoğun içeriği ile özellikle ileri yaş ve aşırı problemli ciltlerde kolojen takviyesi yaparak kaybedilen genç ve sağlıklı görünüme ulaştırır.Nem dengesini sağlayarak cildi sıkılaştırır.Her cilt tipi için uygun olup yağlılık hissi bırakmaz.Ciltteki renk ayrımını düzenl..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)