Menu
Your Cart

50 ml kremler

 Vücudunun %95'i su %4'ü tuz %1'i  protein olan Deniz anası dünyadaki varlığı 650 milyon yıl öncesine kadar dayanır.Jelatimsi olan canlıdan alınan DNA içeriğindeki diğer etken maddelerle birlikte yaşlanma karşıtı olup,yara,yanık gibi durumlarda kullanılabilir.Tam nemlendirici olup cildin s..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Eşek sütlü kolojen krem bilinçli yaralandırma sistemi ile yapılan işlem sonrası kullanılacak olan krem,hızlı bir şekilde iyileştirme sağlar.Eşek sütlü kolojen ve bol miktarda vitamin katkısıyla hücre yenileme etkisiyle yaşlanma etkilerini önler.Siyah nokta,sivilce ve akne karamalarını açar.Sedef.egz..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Ferulik asit krem anti oksidan özelliği ile hücre onarımını hızlandırıp,fotohasarları,doğuştan gelen lekeleri,güneş lekelerini,çilleri ve kalıcı olmaya yüz tutmuş koyu lekeleri açar.Doğal beyazlatıcı etkisi ile göz kamaştıran kusursuz bir cilde kavuşturur.Yaşlanma belirtilerini ve mimik çizgilerinin..
800,00TL
Vergiler Hariç:800,00TL
İçeriğinde bulunan bitkisel karışımlar sayesinde göz çevresinde olan ve oluşabilecek bütün sorunları gidermeye yardımcı olur.Cilt tabakasını güçlendirip,çizgileri,morlukları ve halkaları düzenli kullanımda kaybeder.Sıkılaştırıp nemlendirir.Botoks etkisiyle göz çevresinin istenilen bölgesinde şekille..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Gümüş suyu krem bilinçli yaralandırma sistemi ile yapılan (dermapen,dermaroler,v.b.)gümüş suyu serum cilt bakımı sonrasında melanin pigmentinin düzenli bir şekilde salgılanmasını sağladığı içincilt rengini düzenleyerek işe başlar.Yara,yanık,kesik ve enfeksiyon olan yerlerde kullanılır.Radyasyona kar..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Basur olarak bilinen anüsteki toplardamarların enflama olması ve şişmesi durumunu gideren kremimiz,hassasiyet,ağrı,kaşıntı,yanma,kanama belirtilerini kaybeder.Obezite,uzun süreli kabızlık,gebelik,hatalı beslenme ile baş gösteren bu rahatsızlığın şikayetlerini düzenli kullanımda azaltan bir kremdir.M..
600,00TL
Vergiler Hariç:600,00TL
Bilinçli yaralandırma sistemi ile (dermapen,dermaroler v.b.)ile uygulanan Hiridu medicinalis DNA cilt bakımından sonra uygulanan ve Hiridu medicinalis DNA krem gözle görülür bir iyileştirme ve ciltte gençleştirme sağlar.Sülük DNA'sı yüzeysel yapılan cilt bakımlarında her türlü cilt problemlerinde çö..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Kalıcı makyaj,dövme silme,botoks,iğneli mezoterapi,PRP,bütün cilt bakım cihazları ile yapılan ağrılı ve acılı her işlem öncesi uygulama yapılacak bölgenin uyuşması için kullanılır.En baştaki özelliği epidermis katmanın üstündeki yer tutan keratin tabakasının uyuşmasını sağlar.Temizlenmiş bölgeye sür..
650,00TL
Vergiler Hariç:650,00TL
Lazer ile yapılan Karbon solüsyonu cildin üst katmanındaki yağ,kir,toksin ve yüzeydeki ölü hücreleri temizlemeyi amaçlar.ayrıca cildin aydınlanmasına ,sıkılaşmasına ve canlanmasına yardım eder.Cilt lekelerinin açılmasını,sivilce,akne,siyah noktaları ortadan kaldırarak cildin temizlenmesini ve maksim..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Bilinçli yaralandırma sistemi ile yapılan (dermapen,dermaroler v.b.)doğal nem dengesini yerine getirerek cilt çatlaklarını onarıp selülitli görünümü ortadan kaldırır.Sıkılaştırma ve toparlama etkisi ile sarkan bütün bölgelerde kullanılabilir.Sivilce ve akne oluşumunu engelleyip bunlardan kalan izler..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
En zor bulunan metal olan platinin cilde enerji veren kolojen sentezini yeniden yapılandırır.Böylece çevresel,genetik,yaşlanma ve UV ışınları kaynaklı olmak üzere cilt hasarının tüm nedenleri ile savaşan hücresel yaşlanma karşıtı bir kremdir.Cilt tonunu ve dokusunu düzeltip,koyu leke oluşumunu önler..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Cilt deformasyonlarını alt tabakadan başlayarak ölü hücreleri canlandırmak suretiyle yağlanmayı kontrol altına alır.Güzenekleri sıkılaştırıp,elastikiyet kaybınu düzelterek lifting etkisi oluşturur.Yeni kırışıklıkları önlediği gibi var olanları açar ve sağlıklı,kadifemsi bir görünüm verir.Nem dengesi..
775,00TL
Vergiler Hariç:775,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)