Menu
Your Cart

Makina yardım ürünleri

_Vakumlu cilt bakımı uygulaması için tasarlanmıştır._İçeriğindeki Glikolik asit (AHA)soyucu özelliği sayesinde ölü deri hücrelerini ciltten uzaklaştırarak cildi temizlerken 8 çeşit bitkisel ekstrakt karışımı ile de cildi tazeler ve daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlar._Tüm cilt tipleri için uy..
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
_Vakumlu cilt bakımı için tasarlanmıştır._İçeriğindeki salistik asit (BHA)soyucu özelliği sayesinde cildi tahriş etmeden arındırır.Sebum salınımını dengeleyerek siyah nokta ve akne oluşumunun azalmasına yardımcı olur._Yağlı cilt tipleri için uygundur...
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
_Vakumlu cilt bakımı sonrasında sistem temizliği sağlaması amacı ile tasarlanmıştır._CRS.AHA.BHA.ESSENCE İşlemleri sonrası sistemden geçirilerek sistem tüpleri içindeki kalıntıların temizlenmesine ve aktif sistem temizliğinin sağlanmasına yardımcı olur._Anti mikrobiyol etkisinin yanı sıra cilt ile u..
650,00TL
Vergiler Hariç:650,00TL
_Vakumlu cilt bakımı uygulaması için tasarlanmıştır._CRS-AHA ve BHA işlemleri sonrası uygulanarak 8 çeşit bitkisel ekstakttan oluşan karışımın cilt altına emilimi sağlanır.Cildi yatıştırır.Yumuşatır ve nemlendirmeye yardımcı olur._Tüm cilt tipleri için uygundur...
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Bütün zayıflama cihazlarının seanslarına girdiğinde kullanılması yanı sıra tek başına da kullanımında sarkma ve selülit olan bütün bölgelerde sıkılaşma sağlar.Vücüdun her alanında rahatlıkla kullanılabilir.Cilt besleme özelliği ile nem vererek yatıştırır.Cildin pürüssüz görünümünü geri kazandırır.Ağ..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
G5 masaj cihazının vucutta rahat hareket edebilmesini sağlamak ve aynı zamanda yağ hücrelerini parçalamaya yardımcı olması için kullanılır.İçeriği itibari ile G5'in faydalarını hızlandırır.Kolay emilimi ve kayganlığı sayesinde uygulama yapılan bölgedeki cilt altı bozulmalarına hızla nüfuz ederek sel..
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)