Menu
Your Cart

Feris Serumlar

İlk başta bağışıklık sistemini güçlendirmesiyle yaraları hızla iyileştirir.Kolojen seviyesini arttırarak kırışıklıkları ve sarkmaları ortadan kaldırır.Antienflamatuar özelliği ile ağrıları azaltır.Güçlü anti oksidan olmasıyla iltihabı önler ve giderir.Böylelikle sivilce ve akne sorununu kaldırır.Pol..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Cilt dış etkenlerden ya da organlarda ki çalışma bozulmalarından kaynaklıo iç etkenlerden lekelenip kararabilir.Durumun kalıcı olarak çözülebilmesi için vücudumuzun tam olarak nasıl bir sağlık sorunu olduğunu bilmemiz ve tedavisini yaptırmamız gerekir.Cilt lekelerini tamamen ortadan kaldırmak ve kar..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Cilt enzimleri tarafından C vitamini haline dönüştürülebilen çok hassas C vitamini türevini içermektedir.Cildin daha derin katmanlarına ancak bu yolla nüfus etmektedir.Kolojen sentezleme özelliği vardır ve esnek kolojen liflerinin yenilenmesini teşvik eder.Buna bağlı olarak da cilt sıkılaşmasını sağ..
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Kolojenin temel işlevibağ dokuları güçlendirmektir.Vücuttaki proteinlerin 1/3'ünü oluşturur.cildin orta tabakası olan dermisin %80'i kolojendir.Elatikiyet sağlayan,kolojen,cildin yaşlanmasını ve zararlarını önler.Eşşek sütü A,B1,B2,C ve E vitamini yüksek oranda magnezyum,kalsiyum,potasyum,fosfor,çin..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Tüm cilt lekelerini giderir ve cilt lekelenmesini önler.Cilt tonu eşitsizliğini giderir.Cilt ve şarap lekesini (hemojion) giderir.Cildi nemlendirir.Gelişmiş anti-agig etkisi vardır.UVA-UVB ışınlarından korur ve cildi beyazlatır...
950,00TL
Vergiler Hariç:950,00TL
Gümüş iyonu ciltte dezanfektasyon sağlar ve bununla beraber melonin pigmentinin düzenli bir şekilde salgılanmasına yardımcı olur.Bu da cilt kanseri riskini azaltır.Yara,yanık,kesik izlerini giderir.Radyasyona karşı koruyucudur.Böylece ciltte leke oluşumunu engeller,oluşmuş lekeleri çok hızlı yok ede..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Bilinçli yaralandırma sşstemi ile (dermapen,dermaroler v.b.)ile uygulanan ve Hiridu Medicinalis DNA cilt bakımından sonra uygulanan ve Hiridu Medicinalis DNA krem gözle görülür bir iyileştirme ve ciltte gençleştirme sağlar.Sülük DNA'sı yüzeysel yapılan cilt bakımlarında her türlü cilt problemlerinde..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Hyaluronik asit bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi yaşlanma karşıtı bir üründür.Bazı doku tiplerinde bulunan Hyaluronik asit eksikliğinden insan sağlığı bozulur.Hacminin bin kat fazlası su tutabilme özelliği ile nemlenen cilt gençleşip,kırışıksız kalabilir.Pürüssüz ve esnek tutarak akne izlerin..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
 En baştaki özelliği dokulara destek sağlayarak doku ve organların canlı ve esnek kalmasına yardımcı olur.Yeterince kolojeni almayan cilt erkenden kırışır,dokuların onarılmasını ve yenilenmesini sağlayamaz.Kolojen içeren doğal besinlerden oluşan kolojen bağ doku serumumuzla cilt elastikiyetini ..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Hücre yenileme ve onarması sayesinde yaşlanma karşıtı olup kırışıklık ve sarkmaları çok hızlı bir şekilde düzeltir.Egzama gibi cilt rahatsızlıklarının iyileşmesine destek olur.Antioksidan özelliği ile sivilce,akne gibi sorunları ortadan kaldırır.Ozon yağının desteğiyle derinlemesine temizlik sağlaya..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Çatlak tedavi cihazları ile kullanıma uygun olan Strong solüsyonunu bilinçli yaralandırma sistemi ile yapmakta mümkündür.İçeriğinde Köpekbalığı Karaciğer DNA ,Kolojen,Hyaluronik asit ve birçok vitaminin katkısıyla çatlak izlerinin silinmesini sağlar.Epidermiz ve dermis arasındaki bazal mebran bağ do..
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Kontür makyaj işlemlerinde yapılan hataları silen solüsyonumuz ,kontür makyaj cihazlarıyla aynı şekilde uygulanır.Bu solisyonumuz tamamen doğal olduğu için içeriğinde hiçbir asit bulunmaz.Silme işlemini gerçekleştibilmek için solüsyonun pigmentlere kadar ulaşması gerekir.Pigmentin nekadar derinde ol..
1.400,00TL
Vergiler Hariç:1.400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)