Menu
Your Cart

Feris Ampüller

Ciltteki renk değişim sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.Ciltteki karamaları;renk dengesizliğini ve leke gibi şikayetler için oldukça etkili bir serumdur.Kullanıldığı andan itibaren cilde etki eder ten kararmalarına karşı mücadele eder.Cildi dış etkenlere karşı korur.Lekeleri gidermeye yardımc..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Cilt enzimleri tarafından C Vitamini haline dönüşebilen çok hassas C Vitamini türevi içermektedir.Cildin daha derin katmanlarına ancak bu yolla nüfuz etmektedir.Kolojen sentezleme özelliği vardır ve esnek kolojen liflerinin yenilenmesine teşvik eder.Buna bağlı olarak da cilt sıkılaşmasını sağlar.Güç..
1.150,00TL
Vergiler Hariç:1.150,00TL
Saç foliküllerinin hacmini arttırarak daha kalın ve güçlü saç tellerine kavuşturur.Saç iritasyonlarına karşı savaşmaya saçın bağlılığını düzenlemeye ve dökülmesine engel olur.Bilinçli yaralandır ma ile yapılan işlemde(dermapen,dermaroler v.b.)büyüme faktörlerini uyararak,yeni saç çıkmasına yardımcı ..
1.150,00TL
Vergiler Hariç:1.150,00TL
Anne sütüne en yakın olan eşek sütü bol miktarda A,S1,S2,C ve E vitamini yüksek miktarda magnezyum,kalsiyum,potasyum,fosfor,çinko ve sodyum içerir.Laktoz miktarı yüksek omega 3,omaga6 yağ asitleri bakımından zengindir.İyileştirme ve tedavi edici özelliğinden dolayı soğuk hava ve güneş ışınlarının za..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Çok güçlü antioksidan özelliğe sahip olan Ferulik Asit tamamen bitkisel olarak imal edilir.Bitkilerin hücre duvarı içerisinde bulunur.Güneş radyasyonu ve kirlilik gibi etkenlerden oluşan serbest radikal hasarlarına karşı karumayı arttırır.Bilinen bir yan etkisi olmayıp tahıl ürünlerine karşı alerjıs..
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Gümüş iyonu ciltte oluşan viral enfeksiyon olan sivilce,mantar ve toksit maddelerin ciltten arındırılmasını sağlayan doğal bir antibiyotiktir.Ciltte oluşan lekelerin ilk başta gelen sebeplerinden olan güneş,doğum ve sivilcelerin izleri gümüş iyonları sayesinde giderilir.Kolloidal gümüş enfeksiyonlar..
1.650,00TL
Vergiler Hariç:1.650,00TL
Sülükler vücuttaki kanı emerek çok şifalı bazı enzimler zekreder.Bu da tiroid bezinin eş zamanlı çalışmasını hızlandırdığı için kronik yaralara ve birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.Nitekim sülüğün DNA'sı yüzeysel yapılan cilt bakımlarından her türlü cilt problemlerinde çözüm mercimiz olacaktır.Kan..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Vücudun her noktasında bulunan ve hayatı fonksiyonları gerçekleştirmekte sorumlu olan Hyaluronil asit bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibiyaşlanma karşıtı bir üründür.Bazı doku tiplerinde bulunan Hyluronik asitin eksikliğinde insansağlığı bozulur.Hacminin bin kat fazlası su tutabilme özelliği ile..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Köpek balığı karaciğerinin tamamı Skualaminden oluşmaktadır.Skualamin antioksidan olup omega3 grubu serbest yağ asitleri (EPA)(DHA)A_D_E Vitaminleri ve demir,çinko ve bakır minarelleri içerir.Bu bileşikler insan vücudunda kemik iliği,karaciğer,dalak ve anne sütünde bulunup az miktarda üretildiği içi..
1.750,00TL
Vergiler Hariç:1.750,00TL
Değerli bir element olan Platin içeriğindeki Collidial Platinum Water sayesinde cildi yeniden şarj eder.Cildin alt tabakasına kadar iner ve giderek artan küçük Portiküller halindeki Hesperidin Smart kristalleri hücre çekirdeğindeki DNA'yı korur.Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.Böylece ile..
1.750,00TL
Vergiler Hariç:1.750,00TL
Sağlıklı ve güzel cildin adı Plus V Gold altının anti inflamasyon özellikleri ile yenilenmesine ve hücrelere yeterli oksijen gitmesine yardımcı olur.Böylelikle iltihabı atar,yaralarının hızlı bir biçimde kapanmasını sağlar.Hidrat içeren altın nem seviyesini koruyarak gözenekleri sıkılaştırır.İçeriği..
1.950,00TL
Vergiler Hariç:1.950,00TL
Gençlik aşısı diye de bilinen Somon DNA geliştirilmiş formülüyle tam bir anti-aging ürünüdür.Ciltte eksilen proteinleri tamamlayan en iyi kaynaktır.Her yaş ve cilt tipi için uygulanabilen Somon DNA dış faktörlerin olumsuz etkilerini (UV ışınları,sigara,alkol v.b.)hızlı bir şekilde kaybeder.Eşsiz ger..
1.650,00TL
Vergiler Hariç:1.650,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)