Menu
Your Cart

Feris İçilebilir Kolojen

Feris İçilebilir Kolojen
New
Feris İçilebilir Kolojen
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Vucudun 1/3 ünü oluşturan proteinin bir çeşidi olan kolojen cilt yapısı,bağ doku,kas,kemik ve tendonda bulunan temel proteinlerden bir tanesidir.28 çeşidi olup en başta geleni Tip 1 kolojenidir.İnsan vücudunun %90 ını oluşturur.Yaş ilerledikçe üretimi ve miktarı azalır.Hidrolize edilerek takviyesi yapılabilr.Tükettiğimiz herşeyden nefes dahil vüduda giren düzensiz moleküller yani serbest radikaller,hızlı yaşlanmadan kansere kadar birçok sorunun temelidir.Kolojen ise bu toksinlerden arınmaya,ödem atmaya,kilo vermeye,sindirim sistemini düzeltmeye ve hızlı yaşlılık etkilerini ortadan kaldırmaya yardım eder.Çok daha sağlıklı ve genç bir vücuda sahip olunmasını nsağlar.

Kullanımı:Günde 8 damla alınır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: 0106
750,00TL
Vergiler Hariç: 750,00TL